زمان کنونی: 2020/07/11، 02:49 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)
کاربران عزیز برای طرح هر گرونه سوال مرتبط با موضوع انجمن لطفا ابتدا در انجمن عضو شده و سپس با ورود ب بخش مورد نظر سوالتان را مطرح کنید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود کتاب آموزش ساخت ربات تلگرام
از طریق کتاب زیر می توانید با استفاده از ربات ساز های موجود ربات های مقدماتی برای خود بسازید

در صورت تمایل به آموزش برنامه نویسی ربات ب صورت اختصاصی کتاب مربوطه را از لینک انتهایی دریافت کنید.

نام کتاب: آموزش ساخت ربات تلگرام
نویسنده: حمزه بشار
قالب: pdf
زبان: فارسی

bot-new.pdf
نوع فایل .pdf
تعداد دفعات دریافت: 1,702
اندازه: 388/71 KB

برای دریافت کتاب آموزش برنامه نویسی ربات تلگرام با زبان php ب لینک زیر مراجعه کنید

http://hbportal.ir/thread-212-post-287.html#pid287
امضاء hamzeh
لیست خدمات ما در تلگرام

شماره تماس

09172088446

پاسخ
سلام استاد لطفن حتما این کتاب رو ادامه بدین جلد دومش هم رو بنویسید لطفن عالیه ممنون.
پاسخ
 سپاس شده توسط hamzeh
درود بر شما
سعی میکنم ب زودی جلد دوم رو هم اماده کنم ب امید خدا
امضاء hamzeh
لیست خدمات ما در تلگرام

شماره تماس

09172088446

پاسخ
استاد سلام. ضمن تشکر بابت نوشتن کتاب در این زمینه یک سوال داشتم و اون اینکه آیا می توان برنامه نویسی ربات تلگرام با php رو در محیط آفلاین یا لوکال هاست یا همون محیط xampp هم اجرا کرده و در نهایت و بعد از اکی شدن روی وب بارگذاری کرد؟
از این بابت می پرسم که ایا ارتباط گیری با محیط تلگرام در حالت لوکال هاست هم وجود داره؟
باتشکر از محبتتان
پاسخ
(2020/05/09، 12:50 AM)Ali نوشته است: استاد سلام. ضمن تشکر بابت نوشتن کتاب در این زمینه یک سوال داشتم و اون اینکه آیا می توان برنامه نویسی ربات تلگرام با php رو در محیط آفلاین یا لوکال هاست یا همون محیط xampp هم اجرا کرده و در نهایت و بعد از اکی شدن روی وب بارگذاری کرد؟
از این بابت می پرسم که ایا ارتباط گیری با محیط تلگرام در حالت لوکال هاست هم وجود داره؟
باتشکر از محبتتان

سلام
لطفا برای موضوعات متفاوت موضوع جدید ایجاد کنید..
بله روی زمپ هم قابلیت نصب ربات تلگرام وجود داره البته من کار نکردم ولی ویدئوهای اموزشی در این زمینه هست و می تونید  مشاهده کنید

دانلود ویدئوی آموزش نصب ربات تلگرام بر روی لوکال (نرم افزار زمپ، ومپ سرور و ...)
امضاء hamzeh
لیست خدمات ما در تلگرام

شماره تماس

09172088446

پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان